Nawigacja
Strona Główna
Wydarzenia
Nabór do klas pierwszych
Kontakt

Szkoła
 O nas
 Kalendarium wydarzeń
 Lokalizacja
 Nasze szkoły
 Dyrekcja
 Grono pedagogiczne
 Wychowawcy
 Pedagog szkolny
 Rada Rodziców
 Biblioteka szkolna
 Dokumenty szkolne
 Hymn szkoły
 Rekrutacja elektroniczna
 Nasze sukcesy

buy cheap Mandala Painter 3.0 Professional oem download
Stowarzyszenie Absolwentów
 O stowarzyszeniu
 V Zjazd Absolwentów
 Sprawozdanie

Dla ucznia
 Dodatkowe dni wolne
 Plan lekcji
 Zestaw podręczników
 Prawa i obowiązki ucznia
 Zajęcia dodatkowe

Dla rodziców
 Zebrania rodziców
 Wymagania edukacyjne
 Dobra Szkoła -MEN
 Dobra Szkoła - KO

Organizacje
 Samorząd Uczniowski
 Klub Europejski
 KOMiS
 PCK

Linki
 CKE
 OKE - Jaworzno
 Ministerstwo Edukacji Narodowej
 Kuratorium Oświaty - Katowice
 Centrum Kształcenia Zawodowego

Nasze sukcesy
NASZE SUKCESY

W naszej szkole przykładamy najwyższą wagę do tego, by odkryć w uczniach to, co jest w nich najcenniejsze. Uczniowie niejednokrotnie znajdują w sobie zdolności, z istnienia których nie zawsze zdawali sobie sprawę. Te zdolności, poparte systematyczną opieką nauczycieli, przynoszą częstokroć efekty dostrzegane także poza społecznością naszej szkoły.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W SZCZEKOCINACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY, TURNIEJU

 

DATA

IMIĘ, NAZWISKO NAUCZYCIELA, UCZNIA

OSIĄGNIĘCIE

OPIEKUN

NAGRODA POLIN 2016

 

październik

Mirosław Skrzypczyk- nauczyciel języka polskiego

 

wyróżnienie

 

 

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

marzec

Łukasz Ślepecki

FINALISTA

Ks. Hubert Równicki

OLIMPIADA HISTORYCZNA

 

styczeń

Agnieszka Mróz, Hubert Wawer

Udział w etapie okręgowym

Zbigniew Bryła

OLIMPIADA PCK – PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

 

 

 

styczeń

Karol Mularczyk

II miejsce w etapie powiatowym

Mariusz Grzelka

Urszula Wojciechowska

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

 

 

kwiecień

 

Marcin Gradziński

III miejsce w etapie powiatowym

 

Mariusz Grzelka

KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

 

 

maj

 

Mikołaj Glinka

Bartosz Włodarski

Bartłomiej Radwan

 

3 miejsce

8 miejsce

9 miejsce

 

 

Anna Sikora

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY

 

 

maj

 

Mikołaj Glinka

Bardzo dobry wynik

Elżbieta Wieczorek

POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

styczeń

Agnieszka Mróz, Kaja Kozłowska, Agata Molenda

 

I miejsce

 

Leszek Wójcik

 

REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

 

luty

Agnieszka Mróz, Kaja Kozłowska, Agata Molenda

 

I miejsce

 

Leszek Wójcik

 

WOJEWÓDZKA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

 

marzec

Agnieszka Mróz, Kaja Kozłowska, Agata Molenda

 

I V miejsce w półfinale

 

Leszek Wójcik

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

 

marzec

Patryk Jasion, Sebastian Niechciał, Bartosz Włodarski, Karolina Niechciał

 

 

III miejsce

 

 

Leszek Wójcik

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

 

LETNIE IGRZYSKA OHP WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

 

 

kwiecień

 

czerwiec

 

Bartosz Kowalik

 

Dawid Gęsikowski, Konrad Bieniek, Dawid Pustuł, Sebastian Tomczyk

 

 

FINALISTA

 

 

II miejsce - sztafeta

Mirosław Skrzypczyk

 

 

Leszek Wójcik,

Jadwiga Górska

 

LETNIE IGRZYSKA OHP WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

 

 

 

czerwiec

 

Dawid Zagórski

 

 

III miejsce – bieg na 100m

 

Leszek Wójcik,

Jadwiga Górska

 

LETNIE IGRZYSKA OHP WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

 

 

 

czerwiec

 

Dawid Gęsikowski,

 

 

II miejsce – skok w dal

 

Leszek Wójcik,

Jadwiga Górska

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY - KANGUR

 

 

 

czerwiec

 

Mikołaj Glinka

 

Bartłomiej Radwan

 

Emil Kowalczyk

 

 

Wyróżnienie

 

III miejsce w Powiecie

IV miejsce w Powiecie

 

Anna Sikora

 

Anna Sikora

 

Ewa Ludynia

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W SZCZEKOCINACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

  

·        Uczeń klasy 2a LO Bartosz Kowalik został finalistą Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Opiekun – Mirosław Skrzypczyk

 

·        Uczennica klasy 2a LO Ewelina Szewczyk zajęła pierwsze miejsce w etapie powiatowym Olimpiady PCK pod hasłem „Zdrowy Styl Życia”. Reprezentowała Powiat Zawierciański na szczeblu wojewódzkim.

Opiekunowie: Urszula Wojciechowska, Mariusz Grzelka

 

·        Uczeń klasy Ib LO Hubert Wawer otrzymał wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim.

Opiekun – Ewa Jędrychowska

 

·        Uczennica klasy 2b LO Agata Molęda zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim.

Opiekun- Małgorzata Nowak

 

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  

·        Uczennice: Karolina Wójcik 3a LO, Kaja Kozłowska 1b LO, Agnieszka Mróz 1bLO zajęły:

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym.

I miejsce w Rejonowej Licealiadzie Tenisa Stołowego

XII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Tenisie Stołowym

 

Opiekun- Leszek Wójcik

 

·        Uczniowie: Patryk Ryłko 3ZSZ, Dawid Nawrocki 3ZSZ, Paweł Nowak 3ZSZ, Szymon Parzniewski 3ZSZ, Dawid Gęsikowski 2 ZSZ, Piotr Grela 2 ZSZ, Norbert Molenda 2ZSZ, Szymon Suliga 1 ZSZ zajęli II miejsce w XXXIV Mistrzostwach Śląska OHP w Halowej Piłce Siatkowej Jaworzno 2015.

 Opiekun – Leszek Wójcik

 

·        Uczniowie: Dawid Gęsikowski 2 ZSZ, Norbert Drożdżowski 3a LO, Dawid Kil 1b LO, Otczyk Krzysztof 1a LO, Karol Kulawiak 3a LO, Klos Patryk 2aLO, Marcin Sikora 1ZSZ, Adamus Damian 2a LO, Dominik Klos 1aLO zajęli III miejsce w Halowej Piłce Nożnej Chłopców na szczeblu powiatowym.

 Opiekun - Leszek Wójcik

 

·        Uczeń klasy 3 ZSZ Paweł Nowak zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą w Letnich Igrzyskach Lekkoatletycznych OHP 2016 w Bielsku Białej .

  Opiekun – Jadwiga Górska

 

 

·        Uczniowie: Maciej Wiśniewski, Paweł Basoń, Szczepan Pośpiech zakwalifikowali się do programu „UNIWERSYTET  LICEALISTY”, organizowanego przez Śląski Uniwersytet Medyczny.

Opiekun – Ewa Ludynia

 



 

 

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

nazwa konkursu, olimpiady

rok szkolny

imię, nazwisko ucznia

osiągnięcie

opiekun

Olimpiada historyczna

2014/2015

Szymon Grajdek

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Zbigniew Bryła

Powiatowy konkurs recytatorski w języku angielskim

2014/2015

Aleksandra Niechciał

Agata Molęda

II m

 

I m

Małgorzata Nowak

Rejonowa Olimpiada PCK – „Promocja zdrowego stylu życia”

2014/2015

Magdalena Grabowska

II m

Mariusz Grzelka, Urszula Wojciechowska

Biegi przełajowe –kat. chłopcy

2014/2015

Reprezentacja szkoły

VII miejsce w powiecie

Leszek Wójcik

Jurajska Liga Siatkówki kat. chłopcy

2014/2015

Reprezentacja szkoły

I miejsce


Wydarzenia
Cykl spotkań z naszymi absolwentami

Święto Niepodległości

Spotkania z absolwentami

Dziękujemy Krwiodawcom

Ślubowanie klas pierwszych

Morel: materia, przestrzeń, doświadczenie

Konferencja naukowa

Drodzy Krwiodawcy!

Rajd integracyjny

Rusza rekrutacja do projektu


Wszystkie wydarzenia


Sponsor


Kalendarz
Dziś jest:

Czwartek
14 Grudnia 2017 r.


Jest to:
348
dzień w roku.



imieniny obchodzą:

Alfred, Izydor, Jan



Kontakt
Adres: ul. Spacerowa 12
42-445 Szczekociny
Telefon: (34) 35 57 476
Faks: (34) 35 57 476
E-mail:
zs_szczekociny@poczta.onet.pl

Projekty Edukacyjne
 Documaster Campus
 Erasmus+
 Szczekocińska Edukacja - Liga Otwartych Głów
 Comenius
 Gminowo
 MAM ZAWÓD – MAM PRACĘ W REGIONIE
 Partnerzy z nauce
 Wybieram – Realizuję – Osiągam
 Liderzy Przedsiębiorczości
 Awangarda w Szczekocinach
  "Żydzi szczekocińscy. Odkrywanie śladów i przywracanie pamięci"
 Czwarta władza z klasą
 Moja firma w mojej gminie
 Przyjazna szkoła
 Szkoła Marzeń

Copyright © 2011
Powered by PHP-Fusion ©Zespól szkól w Szczekocinach929112 Unikalnych wizyt